Bezpečnostní dveře

bezpecnostni kovani rostex

Bezpečnostní dveře

Výroba bezpečnostních a protipožárních dveří BEDEX byla zahájena již roku 1992. Výrobky BEDEX nabízí zákazníkům produkty a servis na vysoké úrovni, odpovídající nárokům na bezpečí a komfort s odpovídajícími cenami.

Bezpečnostní dveře BEDEX jsou vyráběny na strojírenských zařízeních vysokého stupně kvality od značky „Trumf“ a jsou vyráběny z materiálů, zaručujících prvotřídní úroveň již od výrobců. Do jednotlivých konstrukčních typů jsou montovány výhradně certifikované komponenty, aby daný výrobek uspěl i v náročných testech odolnosti např. proti vloupání či při požárech apod. Mezi hlavní přednosti dveří BEDEX patří oblast zámků. Jsou používány pouze originální rozvorové zámky od akreditovaných výrobců. Zámky jsou vyrobeny i homologovány k tomu, aby spolehlivě ovládali daný rozvorový systém. Rozdíly mezi jednotlivými zámky u dveří BEDEX a zámky, které používají jiní výrobci bezpečnostních dveří Vám rádi vysvětlíme.

Vlastní výroba těchto dveří BEDEX je velmi rychlá. Od podpisu smlouvy jsou standardní výrobky dodávány do 14 pracovních dnů a složitější atypické výrobky max. do 1 měsíce.V červnu roku 2004 byla firma BEDEX úspěšně certifikována firmou ITC Zlín, a.s. dle ČSN EN ISO 9001:2001.

Bezpečnostní dveře BEDEX STANDARD 2

(s požární odolností EI 30 D2)

Tyto bezpečnostní dveře jsou vhodné do stávajících a nových zárubní pro ochranu domu, bytu, kanceláře a ostatních prostor v domech. Tyto dveře se vyrábí jako dveře otevírané „do“ chráněného prostoru.

standardní rozměry těchto bezpečnostních dveří jsou 800 až 900/1970cm.
bezpečnostní třída 2 dle ENV 1627 požární odolnost – EI 30D2 
vzduchová neprůzvučnost – Rw 36 dB
ocelová konstrukce je s jeklovým rámem, vnější ocelový hlubokotažný plech, vnitřní laminovaná protipožární deska, obvodové a protipožární těsnění
povrch je ze speciální dveřní fólie „d-c-fix“ podle výběru ze vzorníku a laminovaná protipožární deska, odstíny z výběru
vnitřní výbava – vnitřní antikorozní, protipožární nátěr, pětibodový aktivní rozvorový mechanismus, minerální vata Orsil
zárubeň – možnost montáže i do stávající ocelové zárubně nebo se zárubní MRB
doporučená výbava – dle individuálního výběru z aktuální nabídky bezpečnostního kování, zámků a vložek
výroba je sériová i zakázková

Vyřešíme pro Vás na zakázku bezpečnostní dveře s vysokou odolností proti násilnému vniknutí – vloupání… rychle a efektivně za rozumnou cenu !!!

Náš tip:

Bezpečnostní dveře BEDEX STANDARD 3 – s požární odolností EI 30 D2M

Tyto bezpečnostní dveře jsou vyráběny na prvotřídních strojírenských zařízeních značky Trumf a jsou konstruovány výhradně z kvalitních materiálů, zaručujících vysokou kvalitu. Do konstrukce jsou zabudovány certifikované komponenty, aby celkový výrobek prošel v náročných zkouškách odolnosti proti násilnému vniknutí. Jednou z předností těchto bezpečnostních dveří BEDEX je zámek. Jsou použity originální rozvorové zámky výhradně renomovaných výrobců. Tyto zámky jsou vyráběny a homologovány pro spolehlivé ovládání rozvorového systému.

Bezpečnostní dveře, FESTA
Montáž do vašich stávajících zárubní cca 2 hodiny. Dveře FESTA jsou vyráběna do vašich zárubní nebo je dodáváme včetně nových zárubní.

Vestavěná ocelová mříž zabrání rozbití nebo proražení dveří. Aktivní a pasivní ocelové čepy zabranují vyražení nebo vysazení.
Široký výběr povrchových úprav.
Zkoušeno dle platných norem EU a ČR.

Cena již od 13000 Kč